برگزاری اولین دوره آموزشی طراحی و توسعه سایت با وردپرس در مشهد

0
84

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا و نرم افزار کد باز است که به طور گسترده از سوی وبلاگنویسان برای نوشتن سایتها و وبلاگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و توسط مت مولنوگ پایه گذاری شده است. در واقع وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتها و وبلاگ هاست برای محتوای آموزشی، تجاری، علمی و موارد دیگر همچنین قابلیت ایجاد سایتهای اجتماعی با افزونه های قدرتمند همچون buddypress. ایجاد انجمن با افزونه bbpress را داراست که با زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مای اسکیوال و شرکت ها و انجمن های دیگر پشتیبانی میشود. همچنین نسخه ای برای پستگرسکیوال نیز موجود میباشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است و با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروفترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت بر روی هاست شده است.

طراح و توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوای با WordPress در حوزه مشاغل فناوری اطلاعات میباشد. از شایستگی های این شغل میتوان مواردی مانند نصب و راه اندازی wordpress، کار با بخش مدیریت پست، مدیریت برچسب ها، مدیریت گروهها، مدیریت چندرسانه ای، مدیریت پیوندها، مدیریت برگه ها، مدیریت دیدگاه ها، کار با قالب ها، کار با افزونه ها وانجام تنظیمات پیشرفته را نام برد. شغل طراح و توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوای WordPress با کلیه مشاغل طراحی و توسعه وب در ارتباط است.

طول دوره آموزش : ۹۰ ساعت ـ زمان آموزش نظری: ۳۰ ساعت ـ زمان آموزش عملی: ۶۰ ساعت

ردیف عناوین دوره آموزشی

۱ -نصب و راه اندازی wordpress -2 کار با بخش مدیریت پست ۳ -مدیریت برچسب ها ۴- مدیریت گروهها ۵ -مدیریت چندرسانه ای ۶ – مدیریت پیوندها ۷ -مدیریت برگه ها ۸ -مدیریت دیدگاه ها ۹ -کار با قالب ها ۱۰ -کار با افزونه ها ۱۱ -انجام تنظیمات پیشرفته

تعداد ثبت نام کنندگان: ۹۳ نفر (آقایان)

تاریخ آزمون ورودی :چهارشنبه ۵ اسفند ساعت ۱۰ صبح در مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم مشهد

تاریخ اعلام نتایج قبول شدگان جهت مصاحبه: پنج شنبه ۶ اسفند ۹ صبح

 

مدرس دوره: مهندس ساسان جعفرنیا

لینک معرفی ساسان جعفرنیا در سایت مرکز ارم

افزودن دیدگاه