درباره ما

پس از سالها فعالیت در حوزه های گوناگون (فناوری، مدیریت اجرایی، آموزش، رایانه، کشاورزی و کسب و کار و صنعت چاپ و نشر کتاب) و برخورد با طیف گسترده از اقشار مردم و مشاهده نیازها و انتظارات مراجعین، راه اندازی سایت فراگیر به منظور پوشش بخشی از خواسته ها و ارتباط بهتر با مخاطبین را آغاز کردیم. در این سایت تلاش میکنیم ابعاد مختلف راه اندازی سایت و کسب و کار اینترنتی را با هدف ایجاد شغل و ارائه مطالب مفید و کاربردی مورد توجه قرار داده و از ارتباط بین قسمتهای مختلف در جهت ارتقاء سطح دانش بازدیدکنندگان استفاده کنیم.

گردانندگان سایت کسب و کار اینترنتی امیدوارند تا بتوانند در آینده نزدیک با جلب نظر مشتریان و همراهان خود، سهم قابل توجهی از این بازار را به خود تخصیص و در جهت حفظ و افزایش آن کوشا باشند. البته دستیابی به این مهم میسر نخواهد شد مگر با استفاده از دیدگاههای سودمند همه شما یاران و شراکت در پویایی و بهبودی هر چه بیشتر اخبار، نوشته ها و کلیه خدمات عرضه شده.

بدون شک نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما خوانندگان و بازدیدکنندگان این سایت در بهبود کیفیت فعالیت وب سایت زمان تغییر موثر می باشد.

حوزه فعالیت سایت کسب و کار اینترنتی در زمینه گسترش کسب کارهای اینترنتی و حقیقی از طریق:

۱- ارائه جدیدترین راه کارهای مربوط به کسب و کارهای مجازی و حقیقی از طریق تهیه طرح توجیهی و اقتصادی

۲- ارائه خدمات مشاوره، طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی (فروشگاهی، شرکتی، خبری، آموزشی، نیازمندی و…)

۳- ارائه جدیدترین و حرفه ای ترین قالب های راه اندازی سایت ها در فروشگاه سایت

۴- ارائه افزونه های کاربردی و تخصصی برای ارتقاء فعالیت سایت های اینترنتی

۵- مشاوره و اجرا جهت بهینه سازی سایت و سئو، محتوای دیجیتالی، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه بانکی

 

                                               موسس، مدیر مسئول و صاحب امتیاز سایت کسب و کار اینترنتی

                                                              فریده شیخ