همکاری در فروش

همکاری در فروش (affiliate marketing) یکی از روش‌های نوین کسب درآمد آنلاین از طریق معرفی محصولات و خدمات سایتها و گرفتن پورسانت بابت خرید کالا توسط بینندگان ارجاع شده توسط شما به سایت فروش کالا می‌باشد . سیستم همکاری در فروش براساس میزان خرید محصولات توسط مراجع کنندگان به سایت فروشنده کالا عمل می کند به عبارت دیگر شما با داشتن یک سایت فعال میتوانید ببیندگان سایت خود را به سمت سایت اصلی فروش کالا و خدمات هدایت کنید تا بینندگان از سایت هدف خرید کنند. ممکن است سایت شما بازدید زیادی نداشته باشد ولی با خرید محصولات و خدمات از این طریق و پورسانتی که از این راه دریافت می ‌کنید درآمد قابل توجهی عاید شما میشود.

Picture1سایت زمان تغییر با استفاده از جدیدترین تکنولوژی سیستم همکاری در فروش اقدام به راه اندازی سیستم مشارکت در فروش برای علاقمندان و فعالان کسب و کار اینترنتی و حوزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نموده است. سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر به دو صورت عمل میکند:

۱- افرادی که دارای سایت یا وبلاگ هستند و میخواهند از طریق سایت یا وبلاگ خود کسب درآمد کنند: در این سیستم میتوانید با درخواست همکاری در فروش به عضویت سیستم مشارکت در فروش درآمده و محصولات سایت زمان تغییر را در سایت خود با استفاده از لینک دارای کد مخصوص خود عرضه کنند.

 ۲- افرادی که فاقد سایت یا وبلاگ هستند اما در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و تلگرام و توییتر و … فعال هستند و یا دارای کانال و گروه در تلگرام بوده و میخواهند از طریق شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنند: سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر به صورتی طراحی شده است افراد فاقد سایت هم میتوانند لینک‌های کد دار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و با مراجعه کاربران شبکه های اجتماعی از طریق لینک های کد دار به سایت زمان تغییر و خرید کالا، پورسانت مربوط به فروش آن کالا در حساب مشارکت کننده در فروش ثبت شده و در پایان هر ماه مبلغ پورسانت ها به حساب آنها واریز میشود.

نکته: پرداخت بر اساس درصد از فروش محصولات (۱۰ درصد از قیمت محصول) و کلیک بر روی لینک محصولات و یا صفحه اصلی (50 تومان به ازاء هر کلیک) می باشد و پرداخت ها به صورت ماهانه انجام میشود.

مراحل سیستم همکاری در فروش از مرحله ثبت درخواست همکاری تا مرحله واریز پورسانت

affiliate-marketing

جهت اعلام همکاری در سیستم مشارکت در فروش به شرح زیر اقدام کنید:

1-عضویت در سایت از طریق لینک

نمایش پروفایل

2- فرم زیر را با دقت پر کنید:

فرم درخواست همکاری در فروش سایت زمان تغییر