سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر فعال شد

0
106
سیستم همکاری در فروش
سیستم همکاری در فروش

همکاری در فروش (affiliate marketing) یا بازاریابی مشارکتی یکی از روش‌های نوین کسب درآمد اینترنتی و آنلاین از طریق معرفی محصولات و خدمات سایتها و گرفتن پورسانت بابت خرید کالا توسط بینندگان ارجاع شده توسط شما به سایت فروش کالا می‌باشد. سیستم همکاری در فروش براساس میزان خرید محصولات توسط مراجع کنندگان به سایت فروشنده کالا عمل می کند به عبارت دیگر شما با داشتن یک سایت فعال میتوانید ببیندگان سایت خود را به سمت سایت اصلی فروش کالا و خدمات هدایت کنید تا بینندگان از سایت هدف خرید کنند. ممکن است سایت شما بازدید زیادی نداشته باشد ولی با خرید محصولات و خدمات از این طریق و پورسانتی که از این راه دریافت می ‌کنید درآمد قابل توجهی عاید شما میشود.

سیستم همکاری در فروش
سیستم همکاری در فروش

سایت زمان تغییر با استفاده از جدیدترین تکنولوژی سیستم کسب و کار اینترنتی همکاری و مشارکت در فروش اقدام به راه اندازی سیستم پورسانت در فروش برای علاقمندان و فعالان کسب و کار اینترنتی و حوزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نموده است. سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر به دو صورت عمل میکند:

۱- افرادی که دارای سایت یا وبلاگ هستند و میخواهند از طریق سایت یا وبلاگ خود کسب درآمد کنند: در این سیستم میتوانید با درخواست همکاری در فروش به عضویت سیستم مشارکت در فروش درآمده و محصولات سایت زمان تغییر را در سایت خود با استفاده از لینک دارای کد مخصوص خود عرضه کنند.

 ۲- افرادی که فاقد سایت یا وبلاگ هستند اما در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و تلگرام و توییتر و … فعال هستند و یا دارای کانال و گروه در تلگرام بوده و میخواهند از طریق شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنند: سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر به صورتی طراحی شده است افراد فاقد سایت هم میتوانند لینک‌های کد دار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و با مراجعه کاربران شبکه های اجتماعی از طریق لینک های کد دار به سایت زمان تغییر و خرید کالا و یا فقط کلیک روی لینک و ورود به سایت، پورسانت مربوط به فروش آن کالا و کلیک روی لینک در حساب مشارکت کننده در فروش ثبت شده و در پایان هر ماه مبلغ پورسانت ها به حساب آنها واریز میشود.

نکته: پرداخت سایت زمان تغییر بر اساس درصد از فروش محصولات (۱۰ درصد از قیمت محصول) و کلیک بر روی لینک محصولات و یا صفحه اصلی (۱۰ تومان به ازاء هر کلیک) می باشد و پرداخت ها به صورت ماهانه انجام میشود.

مراحل سیستم همکاری در فروش از مرحله ثبت درخواست همکاری تا مرحله واریز پورسانت

affiliate-marketing

جهت اعلام همکاری در سیستم مشارکت در فروش ، پس از عضویت در سایت از طریق لینک

 

www.timetochange.ir/profile

 

فرم زیر را با دقت پر کنید:

فرم درخواست همکاری در فروش سایت زمان تغییر