اولین کارگاه آموزشی از ایده تا درآمد

0
77
find idea for ecommerce اولین کارگاه آموزشی از ایده تا درآمد
find idea for ecommerce اولین کارگاه آموزشی از ایده تا درآمد

ایده یک نوع نوآوری یا سبک جدیدی از نحوه مصرف یا اجرای یک خدمت یا فعالیت می باشد که با خود سهولت در انجام کارهای مربوطه را دارد. طراحی یک ایده، با توجه به ماهیت ذهنی آن، می‌تواند فارغ از هر گونه قید و بندی صورت پذیرد. طرح ایده‌های نو، رابطه مستقیمی با خیال پردازی و خلاقیت دارد.

تصمیم گیری برای شروع کسب و کار معمولی یا اینترنتی ممکن است برای یک تازه کار به مثابه ی سفر هیجان انگیز باشد اما نباید فراموش کرد که این یک زمینه ی جدید است و هدایت آن تا حدودی استرس زا و سخت میباشد.

شاید شما نیز تا کنون تجارت خود را شروع کرده اید و یا برنامه ی آن را در سر دارید. علی رغم این، هر تجارت تازه، فرصت ها و چالش های منحصر بخود را بهمراه دارد.

یکی از عمده موانعی که تجار تازه کار در ابتدای کار خود با آن مواجه می شوند، این است که چه محصولاتی را بهتر است برای فروش آنلاین عرضه کرد. این انتخاب بظاهر دشوار، همان دلیلی است که افراد را در قدم اول برای فروش آنلاین، منصرف می کند.

برای جلوگیری از ناامید شدن تجار تازه کار، صدها تجارت آنلاین، محصولات آنان را تحلیل و بررسی نموده ایم، تا جامع و شامل ترین محتوای آموزشی را برای باری رساندن به شما در شناخت ایده ها و محصولات گرد آوری کرده ایم تا بتوانید تجارت آنلاین خود را شروع کنید.

شما با شرکت در اولین کارگاه آموزشی از ایده تا درآمد  با موارد زیر آشنا میشوید:
• روش پیدا کردن ایده مناسب و حوزه فعالیت کاری برای شروع فروش محصولات خود
• معیارهای مورد نیاز در زمان بررسی ارزیابی آن ایده ها در زمان ارتقاء ایده‌نو
• رایج ترین متد برای معتبرسازی انتخاب محصولات شما
• روش یافتن عرضه کننده ی کالای مناسب شما

اولین کارگاه آموزشی از ایده تا درآمد به شما در یافتن، ارزیابی، انتخاب و تکامل ایده هایتان کمک میکند و یاد میگیرید تا چگونه ایده های جدید و تازه را قبل از دیگران بیابیم و چگونه مطمئن شوید در حوزه فعالیت مناسبی شروع به کار می کنید و با ابزارهای تحلیل آماری اینترنت آشنا میشوید و چگونه می توانید نیاز کنونی بازار را پیدا کنید و تجزیه و تحلیل کنید و می توانید رقبای خود را قبل از شروع بیابید و آنالیز کنید.

مدت زمان برگزاری کارگاه: ۳ ساعت

نکته: ظرفیت دوره محدود و ۳۰ نفر می باشد.

مکان: مشهد

لینک ثبت نام اولین کارگاه آموزشی از ایده یابی تا درآمد