تنظیمات پیشخوان وردپرس

تنظیمات پیشخوان وردپرس در قسمت تنظیمات وردپرس گزینه هایی با عنوان همگانی، نوشتن، خواندن، گفت و گوها، رسانه و پیوندهای یکتا موجود است که هر کدام دارای قسمت های مختلفی است. به بررسی هر یک بخش ها به صورت مجزا می پردازیم.

settings-wordpress تنظیمات وردپرس
settings-wordpress تنظیمات وردپرس

1- همگانی

این بخش از تنظیمات از اهمیت زیادی در سایت های وردپرسی برخوردار است و ادمین سایت بایستی پس از راه اندازی سایت به این قسمت مراجعه کند . در بخش تنظیمات همگانی به آدرس و عنوان و توضیحات سایت و مواردی از قبیل زمان و روز و تقویم پرداخته می شود و می توان گفت تنظیمات کلی و اصلی سایت در اینجا انجام میشود.

 

setting-wordpress تنظیمات پیشخوان وردپرس
تنظیمات پیشخوان وردپرس

عنوان سایت: در این قسمت عنوان سایت خود را وارد کنید. حداکثر ۶۵ کاراکتر استفاده کنید.

معرفی کوتاه: توصیف سایت می باشد که حداکثر ۱۶۰ کارکتر استفاده شود.

نشانی ایمیل: حتماً دقت کنید اگر ایمیل شما در آن درج نشده ، ایمیل خود را در این قسمت وارد کنید. این ایمیل هر گونه تغییر و تحول در سایت را به ادمین سایت اطلاع میدهد مانند عضویت جدید، گذاشتن کامنت و نظرات، تغییر رمز اعضاء سایت و غیر.

عضویت گیری در تنظیمات: با استفاده از این گزینه در تنظیمات پیشخوان وردپرس هم می توان مشخص کرد در سایت ما قابلیت عضویت گیری وجود داشته باشه یا نه.

نقش پیش‌فرض کاربر تازه: در اینجا شما میتونید نقشی رو برای کاربران تازه ثبت نام شده، در نظر بگیرید.  معمولا نقشی که به کاربران تازه ثبت نام شده داده میشه نقش مشترک هست .

ساختار تاریخ: در اینجا ساختار نمایش تاریخ ها در سایتتون رو انتخاب کنید .

ساختار زمان: در اینجا ساختار نمایش زمان ها در سایتتون رو انتخاب کنید .

روز آغازین هفته: این روز بصورت پیشفرض روز دوشنبه تعیین شده ، اما شما میتونید شنبه رو به عنوان روز آغازین هفته انتخاب کنید . این روز در تقویم وردپرس محاسبه میشه .

3 ديدگاه

افزودن دیدگاه